מוצרים לחדרי ילדים

קרה לכם שנכנסתם לחדר ילדים בבית של חברים והוא נראה בדיוק כמו כל חדר ילדים אחר? וודאי תשמחו לדעת שלכם זה כבר לא יקרה! אתם יכולים לעצב את חדר הילדים בבית שלכם בצורה ייחודית והכל באמצעות הדפסת תמונות על מוצרים לחדרי ילדים. אחד המוצרים המיוחדים ביותר לחדר ילדים הוא תעודת לידה מודפסת. עם עיצוב ייחודי ויפה ותמונה של הילד שלכם שרק עכשיו נולד, אתם יכולים להדפיס ‘תעודת לידה’ מעוצבת על חומרים שונים כגון עץ וזכוכית. בתעודת הלידה תוכלו לרשום את היום, השעה והתאריך בו נולד הילד שלכם ולהציב את זה במקום מיוחד בחדר למזכרת ליום המרגש של הלידה.

מוצר נוסף אשר ניתן להדפיס עליו תמונות של הילדים הוא מד גובה. מד גובה מודפס ומעוצב אפשר להצמיד לקיר, ארון, שידה וכל ריהוט אחר בחדר בכדי למדוד את הילד בתקופת הצמיחה וההתפתחות הראשונים שלו. לחדר הילדים תוכלו להוסיף גם שלט כניסה יפה המודפס על לוח עץ, אותיות גדולות מעוצבות של שם הילד שניתן לתלות מעל שידת ההחתלה, ומוצרים נפלאים נוספים שיהפכו את חדר הילדים לייחודי ומיוחד.

איפה מזמינים את כל המוצרים לחדרי ילדים?

המוצרים הייחודיים לחדרי ילדים הם מודפסים באופן אישי עבורכם עם תמונות הילד ושם הילד שלכם. המקום המומלץ לבצע בו את ההזמנה של המוצרים הללו הוא אתר גיפט טו יו. אתר גיפט טו יו שייך לסטודיו לעיצוב והדפסה מקצועי הממוקם בעיר תל אביב ונחשב לאחד המקצועיים ביותר בתחום ההדפסה על חומרים. דרך האתר של סטודיו גיפט טו יו תוכלו להזמין כל הדפסה שתרצו על מוצרים לילדים וכך לעצב את חדר הילדים בבית שלכם באופן האישי ביותר.

הזמנה של מוצרים לחדרי ילדים מאתר גיפט טו יו

רוצים לבצע הזמנה של מוצרים לחדרי ילדים? כנסו לקטלוג הייחודי של המוצרים לחדרי ילדים באתר גיפט טו יו, ובחרו את העיצוב המועדף עליכם. תוכלו להזמין הדפסה על כל מוצר עם תמונות הילד או הילדה שלכם, שם הילד, תאריך לידה וכל דבר שתרצו שיופיע בעיצוב החדש של חדר הילדים.

מאמרים נוספים

תמונה בהתאמה אישית

תמונה בהתאמה אישית

ניתן לראות כי בשנים האחרונות תמונה בהתאמה אישית הפכה להיות אחת מהמתנות המבוקשות והאהובות ביותר על רבים, ובצדק. תמונה

פיתוח תמונות ישר מהנייד

פיתוח תמונות ישר מהנייד

שירותי פיתוח תמונות ישר מהנייד הפכו להיות בשנים האחרונות מבוקשים במיוחד. פיתוח תמונות ישר מהנייד למעשה מעניק לכל אחד

פיתוח תמונות

פיתוח תמונות

ב-2 העשורים האחרונים עולם פיתוח תמונות השתנה לבלי היכר. טכנולוגיות הצילום עשו מעבר חד לעולם הדיגיטלי והיום ניתן לפתח

מתנות אישיות וקופסאות שקופות

מתנות אישיות וקופסאות שקופות

אין דבר טוב יותר מלקבל מתנה, אבל לקבל מתנה אישית זה אולי הדבר הכי טוב שיש! אז מהי מתנה

מתנה מעוצבת ללקוחות

מתנה מעוצבת ללקוחות

גיפט טו יו (Gift 2 You) הינו סטודיו לעיצוב והדפסה שמשווק מתנה מעוצבת ללקוחות, מתנות יום הולדת לעובדים, מתנות בהתאמה אישית, פיתוח

מתנה ממותגת לאירוע עסקי

מתנה ממותגת לאירוע עסקי

יותר ויותר בעלי עסקים שונים ברחבי הארץ בוחרים בשנים האחרונות באפשרות של מתנה ממותגת לאירוע עסקי מתוך הבנה כי

מוצרים פופולריים

מתנות מקוריות

דילוג לתוכן