מתנות אישיות וקופסאות שקופות

אין דבר טוב יותר מלקבל מתנה, אבל לקבל מתנה אישית זה אולי הדבר הכי טוב שיש! אז מהי מתנה אישית? מתנה אישית היא מתנה המעוצבת במיוחד עבור מי שמקבל את המתנה וכחלק מעיצוב המתנה ניתן להוסיף את שם המקבל, ברכה ותמונות המודפסות על גבי המתנה עצמה. רוצים דוגמא? אם בן או בת הזוג שלכם מאוד אוהבים לעשות שיחות וידאו בטלפון הנייד או לצפות בסדרות דרך הטלפון, תוכלו להזמין עבורם מעמד לטלפון נייד עם תמונה שלהם. על המעמד של הטלפון תודפס תמונה באיכות גבוהה של אהוב או אהובת ליבכם והוא ישמש אותם ביום יום. בנוסף, תוכלו להזמין קופסא שקופה למתנה עם ברכה, עיצוב או ציור המועדף עליכם שירגשו את בן או בת הזוג שלכם.

מתנות אישיות המשלבות ברכה, עיצוב מיוחד ותמונות באיכות גבוהה הן המתנות המושקעות ביותר. בכדי להכין מתנה מושקעת שכזו אינכם צריכים להשקיע הרבה מזמנכם, אלא רק לבצע הזמנה אונליין למתנה המועדפת עליכם. באתר ייחודי למתנות מודפסות, תוכלו להזמין מתנה אישית נהדרת בנוחות ובקלות. 

קופסאות שקופות מעוצבות

בכדי לעצב את המתנה שלכם בצורה מושלמת אתם יכולים להגיש אותה בתוך קופסא שקופה המתאימה במיוחד למתנות. לקופסא השקופה אפשר להוסיף תמונות, ברכות מודפסות ועיצובים אישיים המתאימים לכם. הקופסאות השקופות עשויות מפרספקס ושומרות על המתנה האישית שעיצבתם בעצמכם.

מתנה אישית בלחיצת כפתור

נהוג לחשוב שמתנות אישיות ומושקעות דורשות זמן רב של הכנה, אבל היום באמצעות הזמנה אונליין תוכלו להזמין את המתנה בעיצוב אישי בצורה המהירה והיעילה ביותר.

באתר של סטודיו גיפט טו יו תוכלו לבצע הזמנה של מתנה אישית מעוצבת במיוחד לטעם שלכם. צוות סטודיו גיפט טו יו יכין עבורכם את המתנה המעוצבת וישלח אותה למקום בו אתם נמצאים.

סטודיו גיפט טו יו מציע – מתנות אישיות וקופסאות שקופות

 להזמנה של מתנות אישיות וקופסאות שקופות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות הסטודיו או לבצע הזמנה באתר גיפט טו יו על-פי עיצוב המותאם לכם. המתנות האישיות של סטודיו גיפט טו יו הן המתנות המיוחדות ביותר שתוכלו לתת לאנשים שאתם אוהבים.  

מאמרים נוספים

תמונה בהתאמה אישית

תמונה בהתאמה אישית

ניתן לראות כי בשנים האחרונות תמונה בהתאמה אישית הפכה להיות אחת מהמתנות המבוקשות והאהובות ביותר על רבים, ובצדק. תמונה

פיתוח תמונות ישר מהנייד

פיתוח תמונות ישר מהנייד

שירותי פיתוח תמונות ישר מהנייד הפכו להיות בשנים האחרונות מבוקשים במיוחד. פיתוח תמונות ישר מהנייד למעשה מעניק לכל אחד

פיתוח תמונות

פיתוח תמונות

ב-2 העשורים האחרונים עולם פיתוח תמונות השתנה לבלי היכר. טכנולוגיות הצילום עשו מעבר חד לעולם הדיגיטלי והיום ניתן לפתח

מתנות אישיות וקופסאות שקופות

מתנות אישיות וקופסאות שקופות

אין דבר טוב יותר מלקבל מתנה, אבל לקבל מתנה אישית זה אולי הדבר הכי טוב שיש! אז מהי מתנה

מתנה מעוצבת ללקוחות

מתנה מעוצבת ללקוחות

גיפט טו יו (Gift 2 You) הינו סטודיו לעיצוב והדפסה שמשווק מתנה מעוצבת ללקוחות, מתנות יום הולדת לעובדים, מתנות בהתאמה אישית, פיתוח

מתנה ממותגת לאירוע עסקי

מתנה ממותגת לאירוע עסקי

יותר ויותר בעלי עסקים שונים ברחבי הארץ בוחרים בשנים האחרונות באפשרות של מתנה ממותגת לאירוע עסקי מתוך הבנה כי

מוצרים פופולריים

מתנות מקוריות

דילוג לתוכן